Порошенко запізнився на 4 роки!
o_liashko

З 2014 року російський агресор вбиває українців, а Президент України лише зараз запропонував Верховній Раді припинити дію окремих положень договору про дружбу з Росією! В народі кажуть: пізно всрався!

Я з перших днів окупації Криму путінськими військами добивався розірвання цього договору, а також всіх військових, економічних, політичних угод з Росією. Наступного дня після проведення незаконного референдуму в Криму я зареєстрував постанову про розрив дипстосунків з Росією  Мої колеги Андрій Лозовий і Дмитро Лінько є авторами аналогічної постанови у парламенті нинішнього скликання. Проте через провальну політику влади, спрямовану на умиротворення агресора, на сьогодні розірвано лише 44 з 451 угоди між нашими країнами. Така позиція вищого керівництва держави – неповага до власного народу.

Ми завжди на крок позаду. Влада наважилася заявити про висилку російських дипломатів не тоді, коли за день у пеклі Іловайська та Дебальцевого гинули десятки наших найкращих синів і дочок. А тоді, коли це зробив весь світ у відповідь на хімічну атаку росіян у Солсбері.

Досить ховати голову в пісок і принижуватися. Договір про дружбу з Росією треба розривати не частково, а повністю. Немає дружби – немає угоди!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Кинь цигарку - поцілуй дівчину!
o_liashko

Хочу, щоб вся країна почула голос цих найкращих дітей України. Вони прийшли сьогодні до Верховної Ради, бо не хочуть бачити Україну країною курців. Вони хочуть жити у країні з чистим довкіллям, яка не займає перші місця в світі по захворюваності на рак та серцево-судинні хвороби.

Ми підтримуємо вимоги цих дітей та доб’ємося ухвалення відповідних законопроектів – треба підіймати акцизи, заборонити будь-яку рекламу цигарок, обмежити місця їх продажу, щоб не продавали поблизу шкіл і дитсадків.

Українці мають бути здоровою нацією. Я сам вже більше 10 років тому кинув палити – і всім курцям раджу.

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Не ліпіть з антикоруціонерів ангелів
o_liashko

Ще рік тому я попереджав українців, що рожевощокий прокурор Холодницький – корупціонер і тому наша команда вимагала його відставки. Знадобився рік, щоб усі побачили очевидне!

Але Холодницький має піти не лише у відставку, а в тюрму! Мені відомо, що він, зловживаючи своїми повноваженнями, зливав матеріали кримінальних проваджень і кришував знайомих бізнесменів, допомагаючи їм уникнути відповідальності за вчинені злочини. Тому не ліпіть з антикорупціонерів ангелів, багато хто з них настільки ж мерзенні, як і корумповані.

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Декларуйте свої доходи, панове "активісти"!
o_liashko

Чому я і мої депутати не бояться показати громадянам свою декларацію, а так звані антикорупційні активісти бояться? Чому іноземні посольства з піною у рота вимагають скасування декларування «антикорупціонерів»? Відповідь дуже проста: так звані антикорупційні активісти отримують за свою «боротьбу» шалені суми коштів із-за кордону. Чому українці не мають права знати, хто і звідки платить і замовляє «антикорупціонерам»?

Активісти – це ті хто за покликом серця і безкоштовно бореться за свою ідею. А якщо це роблять за гроші, та ще й іноземні – у всі часи таких називали найманцями, агентами впливу, лобістами, розвідниками, запроданцями – але не активістами!

А лицемірні заяви Порошенка і Тимошенко про скасування е-декларування для званих антикорупційних активістів пояснюються виключно їх прагненням сподобатися західним партнерам. Насправді ці одного олігархічного поля будяки як вогня бояться прозорості і чесності, бо все своє життя будують на брехні.

На відміну від сіамських близнюків Порошенко-Тимошенко я завжди кажу правду: наша фракція не голосуватиме за скасування е-декларування! Декларуйте свої доходи, панове «активісти», після чого українцям багато чого стане зрозумілим. Ми – за повну прозорість і підзвітність перед українцями.

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Не дамо забрати у дітей право освіту
o_liashko

Приїхав підтримати викладачів та чарівних швачок з Чернігівського професійного ліцею побуту № 13. Цю та інші прикладні спеціальності тут здобувають близько 300 дітей, з яких близько сорока – сироти та малозабезпечені.

Після того, як уряд переклав фінансування закладів профтехосвіти з державного на місцевий бюджет, ліцей опинився на межі виживання, його хочуть об’єднати з іншим подібним закладом. Це призведе до скорочення викладацького складу, частина дітей залишаться без освіти.

Це принципово неправильна політика! Всі хочуть бути юристами та економістами, а Україні вкрай не вистачає швачок, мулярів, будівельників – всі виїхали працювати за кордон і піднімати економіку там. Ми є донорами висококваліфікованих кадрів, а нам самим скоро в’єтнамці та китайці будуть одяг шити, землю орати та дороги будувати.

Державна політика має полягати не лише у відновленні держфінансування профтехосвіти, а й у держзамовленні трудових кадрів. Тільки робочі руки піднімуть економіку. Зроблю все, щоб повернути державне фінансування профтехосвіти. Щоб цей ліцей існував мінімум 100 років та навчав найкращі кадри!

29468480_1636191959750520_9069807987689237266_n29497017_1636192046417178_2586980370658261733_n29495887_1636192159750500_8951789973604707816_n29433049_1636192206417162_3273640225495647700_n

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Добро має бути з кулаками
o_liashko

Щойно Верховна Рада прийняла мою з Віктором Вовком, Сергієм Висоцьким, Андрієм Левусом постанову #5463, яка наближає час притягнення Росії до міжнародно-правової відповідальності. Зокрема, ми запустили підготовку урядом «консолідованої претензії» до Росії, що включатиме повний обрахунок шкоди, завданої Україні російською агресією.

Нагадаю, що Радянський Союз почав готувати таку претензію до Німеччини ще у 1942-му році – задовго до перемоги. Ганебно, що на 5-му році війни Українська держава й досі не розпочала системної роботи з визначеня загального обсягу нанесених Росією збитків.

Реалізація запропонованих нами заходів відповідає світовій практиці та суттєво посилить позиції України на міжнародній арені, в т. ч. у переговорах з міжнародними партнерами та фінансовими інститутами і кредиторами.

Переконаний, що Добро має бути з кулаками. Росія зрештою буде притягнута до відповідальності. Ми це забезпечимо!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Tags:

Ми підтримуємо протест проти виборів у Криму
o_liashko

Радикальна партія підтримує протест проти проведення виборів президента Росії на території окупованого Криму.

Наші вимоги до РФ:

1.Звільнення Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олександра Шумкова та інших політв’язнів.

2.Звільнення окупованих територій – Криму і окремих територій Донбасу.

3.Виплата Росією Україні репарацій протягом 50 років. Родинам загиблих і поранених – за втрату рідної людини. Державі – за економічні збитки внаслідок знищення підприємств та інфраструктури.

Мирний протест українців – це спосіб нагадати окупантам про їхні злочини.

м. Київ, Повітрофлотський проспект, 27
(Посольство РФ в Києві)
м. Харків, вул. Максиміліанівська, 22
(Генконсульство РФ в Харкові)
м.Одеса, Гагарінське плато, 14
(Генконсульство РФ в Одесі)
м. Львів, вул. К.Левицького, 95
(Генконсульство РФ у Львові)

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Запрошую до Києва Білла Клінтона і Джона Мейджора!
o_liashko

Коли Путін напав на Україну, Британія відбулася традиційним занепокоєнням. І лише коли росіяни отруїли двох британців – нарешті до них дійшло, з ким вони мають справу.

Але вигнання дипломатів та висловлення «занепокоєння» Путіна не зупиняє. Російська зброя вбиває людей від Україні до Сирії, до Британії… А тим часом Саудівська Аравія стала черговою країною, яка заявила про виготовення ядерної зброї у відповідь на ядерну програму Ірану.

Ядерна зброя в Північній Кореї, Ірані, Саудівській Аравії – це наслідки провальної міжнародної політики сильних світу цього. Адже весь світ побачив, що гарантії, надані Україні країнами-підписантами Будапештського меморандуму в обмін на відмову від ядерної зброї, не виконуються тими, хто їх надав. Тому багато хто справедливо вважає, що ядерна зброя – єдиний запобіжник проти нападу. Хто завтра почне її виготовляти? Папуаси з Нової Гвинеї?

Тому щоб не провокувати країни запасатися ядерною зброєю підписанти Будапештського меморандуму повинні виконувати його!

Ми вимагаємо змінити формат переговорів по відновленню територіальної цілісності нашої держави – за один стіл повинні сісти американські, британські, китайські дипломати, лідери цих держав.

Ми запрошуємо до Києва тих, хто безпосередньо підписував Будапештський меморандум – колишній Президент США Білл Клінтон, Президент України Леонід Кучма та екс-прем’єр Британії Джон Мейджор. Нехай вони розкажуть, що мали на увазі, підписуючи цей документ. Треба бути повним ідіотом, щоб мати кейс із найвищими гарантіями безпеки і відмовлятися від них!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


За диверсією проти України стоїть Президент Порошенко
o_liashko

США наступного тижня можуть оголосити про нові санкції проти Росіі, а українська влада сьогодні продала компаніям російських олігархів ліцензії на 4G-зв‘язок, поставивши під загрозу життя українських військових і національну безпеку держави.

Я особисто напередодні цього тендеру говорив із прем‘єром Гройсманом, секретарем РНБО Турчиновим, головою СБУ Грицаком, міністром внутрішніх справ Аваковим, генпрокурором Луценком. Абсолютно всі зі мною погодилися, що продаж росіянам частот несе загрози національній безпеці України. Усі вони обіцяли мені вжити заходів, щоб зупинити тендер, але у підсумку ніхто нічого не зробив. Знаєте чому? Тому що за цією диверсією проти України стоїть особисто Президент Порошенко! Він сам сьогодні був присутній на розпродажі 4G частот російським олігархам. Порошенко каже, що отримані кошти будуть інвестовані у розвиток телекомунікаційної мережі. Янукович теж брав у Путіна 3 мільярди доларів начебто для України, а поклав собі в кишеню через афери з облігаціями ОВДП.

Я вимагаю скликати засідання РНБО з цього приводу і скасувати рішення про продаж 4G частот російським олігархам. Я вимагаю від вищих представників нинішньої влади не боятися говорити Президенту Порошенку правду і служити Україні, а не своєю принизливою мовчанкою бути співучасниками злочинів проти українців. Досить торгувати стратегічними частотами, недоробленими Богданами і національними інтересами України!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Моя президентська програма!
o_liashko

Мені соромно, коли Президент Порошенко хвалиться, що при ньому Україна отримала п’ять кредитів МВФ. Коли мене українці оберуть Президентом – я буду гордитися тим, що Україна не має жодної копійки боргів і здатна сама заробляти.

Мені соромно, коли Президент жаліється, що він втратив свої статки. Як Президент я звітуватиму про зростання статків українців і скільки людей повернулись з-за кордону і отримали роботу.

Мені соромно, коли Президент пишається тим, що Україна торгує сировиною – зерном, лісом, металобрухтом. Моя президентська політика – це відродження національної економіки і торгівля продукцією.

Президент Ляшко і моя команда змусить весь світ поважати Україну і українців. Ми не дамо нікому – зі Сходу чи Заходу – принижувати наших громадян, Конституцію, мову і Церкву. Ми будемо заробляти, а не побиратись!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


?

Log in

No account? Create an account